• . info@inokids.com
  • . 0 (555) 299 57 36
Buradasınız :

Yaz Okulu


 

 

Çocuklarımız için Yaz Okulumuz 25 Haziran'da başlıyor.

 4 dönem halinde uygulayacağımız atölyelerimizde geleceğin mühendisleri ,bilim insanları, mucitleri ve girişimcileri yeteneklerini şimdiden görebilecekler.Hangi alana daha ilgili ve yetenekli oldukları 10 gün sonunda bizim de hazırlayacağımız rapor neticesinde şekillenecek.En önemlisi çocuklarımız 10 günün sonunda bunun kararını kendileri çoktan vermiş olacaktır.

Robotik Atölyemizde: Geleceğin robot mühendislerini , sistem mühendislerini, elektronik mühendislerini, yazılım mühendislerini yetiştirmeyi amaçladık.Şimdiden temel düzeyde bu becerileri kazanan ve üstüne koyarak ilerleyen çocuklarımız ve gençlerimizi göreceğiz. 

Kodlama Atölyemizde: Geleceğin bilgisayar mühendislerini, yazılım mühendislerini, teknoloji mühendislerini ve sistem mühendislerini yetiştirmeyi amaçladık.Gelecekte ne iş yapıyor oluyorsak olalım kesinlikle yazılım bilgimiz ve kodlama bilgimizin olması gerekli.Bu gerçeği düşündüğümüzde çocuklar ve gençlerimizin şimdiden yazılımın alt yapısını öğrenmeleri onlar için mükemmel kapılar açacaktır.

Deney Atölyemizde: Geleceğin bilim insanlarını , doktorlarını, fizikçilerini, kimyacılarını, kimyagerlerini, biyologlarını, biyokimyagerlerini ve genetikçilerini yetiştirmeyi amaçladık.Çocuklarımız bu atölyede deneyerek,yaparak, uygulayarak eğitim alacak; eğitimin dışında değil oyunun tam da içerisinde aktif olacaklardır.

3D Tasarım Atölyemizde: Geleceğin mimarları,inşaat mühendisleri,tasarımcıları, endüstriyel tasarımcıları,3D Oyun Geliştiricileri,3D Animasyon Uzmanlarını yetiştirmek amacındayız. Şimdiye kadar hem eğitimde olsun hem de iş dünyasında olsun herşeyi 2 boyut da görüyorduk.Artık yeni dünyada tüm sektörlerde iş yapış şekli 3 Boyutlu Modellemelerle olmaktadır.Şimdiden bu yeni iş yapış şekline çocuklarımızı hazırlamalıyız.

Akıl Oyunları Atölyesi: Bu atölyemizde, geleceğin iş dünyasının olmazsa olmazlarından ve günümüz eğitim sisteminin bu ihtiyaca karşılık veremediği sistematik düşünme becerisi,stratejik düşünme becerisi,problem çözme becerisi,2 aşamalı düşünme yeteneği,3 boyutlu düşünme becerisi gibi yetenekleri kazanmalarını amaçlamaktayız.

 

 

Nasıl Kayıt Olurum?

Dönem içi kayıtlarımız ve yaz okulu kayıtlarımız hemen gerçekleşmemektedir.Öncesinde çocuğumuzu "Yetenek ve Yeterlilik Tespit Dersi" mize alıyoruz.

Kurumumuza kayıtlar "Yetenek ve Yeterlilik Tespit Derslerimiz" sonrası raporun olumlu olması halinde gerçekleşmektedir.Çünkü Albert Einstein'ın dediği gibi:
“Aslında herkes bir dahidir… Ama siz kalkıp bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız, balık tüm ömrünü yeteneksiz olduğuna inanarak geçirecektir.” 

İnokids olarak bizler tüm çocukların yetenekli olduklarına inanıyoruz.Doğru olan "Acaba hangi alanda yetenekli?" sorusunu sormaktır. Aileler için hem maddi kayıp hem de çocuk için zaman kaybı olmaması adına böyle bir yöntem izliyoruz.Bu yöntemi uygularken farkettik ki sadece o alanda  ilgili ve yetenekli çocukların bir arada olduğu bir ortam oluşturduğunuzda dersler muhteşem geçiyor.

"Yetenek ve Yeterlilik Dersimizle" İlgili Randevu Almak İçin:

Veli Adı-Soyadı :

Çocuk Adı Soyadı :

Çocuk Yaş :

Telefon :

Şube Seçiniz :Randevu Günü Seçiniz :
Randevu Saati Belirleyiniz :Sınıf :

Öğrenci Cinsiyet :


 
 
( Yukarıdaki 6 karakterli kodu aşağı giriniz )
Güvenlik Kodu :

Tüm Atölyeleri İncele


ŞUBELERİMİZ

İstanbul/Bahçelievler Şube:

Bahçelievler Mah. Çalışlar Caddesi Ihlamur Sokak No:2 Kat:1 Daire:4 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul/Bostancı Şube:

Prof.Dr.Ali Nihat Tarlan Caddesi 43/11 Bostancı-Kadıköy/İstanbul

Elazığ/Merkez Şube:

Cumhuriyet Mahallesi 152. Sok No:9/2 Meridyen Plaza Merkez/Elazığ

E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalaım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır