• . info@inokids.com
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
Buradasınız :

Online Eğitim ile Tüm Türkiye'ye Kodlama Öğretiyoruz

Çocuğunu tanı ve yeteneklerini keşfet!

6-18 yaştan itibaren başvurabilen çocuklar için kurumumuza kayıtlar "Online Ücretsiz Deneme Dersi" sonrası raporun olumlu ve çocuğun ilgili olması halinde gerçekleşmektedir.Çünkü Albert Einstein'ın dediği gibi:

“Aslında herkes bir dahidir… Ama siz kalkıp bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız, balık tüm ömrünü yeteneksiz olduğuna inanarak geçirecektir.” 

İnokids olarak bizler tüm çocukların yetenekli olduklarına inanıyoruz.Doğru olan "Acaba hangi alanda yetenekli?" sorusunu sormaktır. Aileler için hem maddi kayıp hem de çocuk için zaman kaybı olmaması adına böyle bir yöntem izliyoruz.Bu yöntemi uygularken farkettik ki sadece o alanda  ilgili ve yetenekli çocukların bir arada olduğu bir ortam muhteşem!

Ayrıntılı Bilgi İçin:0850 4665437 (0850 INOKIDS)

"Online Ücretsiz Deneme Dersimizle" İlgili Randevu Talep Etmek İçin Formu Doldurabilirsiniz

 (Uygun Seans Belirlemek İçin Sizi Arayacağız)

Formu doldurduktan sonra "Harika İnokids Çocuklarını" görmek için:   

Velinin Adı-Soyadı

Velinin Telefonu

Çocuğun Adı-Soyadı

Çocuğun Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Çocuğun Yaşı

Çocuğun Okuldaki Sınıfı

İkamet Ettiğiniz Şehir

Randevu Gün ve Saati için Eğitim Koordinatörümüz sizi arayacak ve birlikte uygun gün ve saat belirlenecektir

Formu Doldurduktan Sonra Lütfen Sosyal Medya Hesaplarımızdan Çocuklarımızın Özgün Projelerini İzleyiniz

Tüm Atölyelerimiz

Veli Görüşleri
Kurucumuz Sadık Tavas Birol Güven ile Gelecek Geliyor Programına Konuk Oldu


Sıkça Sorulan Sorular
 

1- Çocuğuma Ne Faydası Olacak?

Geleceğin iş ve kariyer dünyasında artık bilgi yanında beceri sahibi bireyler isteniyor. Özellikle Endüstri 4.0 ve Dijital devrimden sonra Robotik,Kodlama,3D Tasarım,Modelleme,Yapay Zeka'ya yönelik beceriler çok önemli bir hale geldi. Bir beceri kazanabilmek erken yaşta eğitimle ve yeteneğini doğru alanlarda geliştirmesiyle mümkün. Tüm programlarımızda çocuğunuzun ilgi ve yeteneğinin bu alanda olup olmadığı keşfedecek, ayrıca gelecekte çocuğunuz için olmazsa olmaz becerileri geliştirme yolunda ilk adımı atmış olacaksınız.

2- Çocuğumun Bu Alanlarda İlgi ve Becerisi Olduğunu Nasıl Anlayacağım?

Öğretmenlerimiz her dönem ortasında ve sonunda 30 maddeden oluşan çocuk gelişim raporu hazırlayacaklar. Ayrıca her çocuk ilgisini çeken bir alanda mutluluğunu ve coşkusunu belli edecektir. Siz de bunu birebir gözlemleyebileceksiniz. Yaklaşık 1500 çocuk ve aile ile edindiğimiz tecrübeler neticesinde çocuğun şu özelliklere sahip olması bize bu alanda ilgili ve becerisi var izlenimi verebiliyor.

a-Meraklı ve çok soru sorması

b-Mutfakta bulduğu malzemeleri karıştırarak birşeyleri deneyimleme hevesi

c-Elektronik cihazları söküp takma ve kurcalama eğilimi

d-Doğayı anlamaya çalışması (Yağmur neden yağar,Gökkuşağı neden renklidir vb. soruları)

e-Hayal dünyasının çok geniş olması

3- Çocuğumun Düşünce Sistemi İçin Bu Eğitimler Ne Kadar Faydalı?

Atölye çalışmalarımızda Problem Çözme,Analitik Düşünme,Sorgulama,Yaratıcılık gibi becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalar yapılmakta.

4- Çocuğumun Sosyal Becerilerini Geliştirmeye Katkısı Olacak mı?

Atölye çalışmalarımızı kurgularken çocuklarımızın sadece mental gelişimleri değil sosyal gelişimlerini de önemsiyoruz. Çünkü bize göre, geleceği şekillendirecek olan çocuklar analitik düşünmesi yanında sosyal becerilere de sahip olmalı.Bu bağlamda İnisiyatif Alma,Takım Çalışması,Kendini İfade Etme,Soru Sorma,Bol Bol Hata Yapma ve Bu Hatalardan Ders Çıkarma gibi becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalar yapılmakta.

5- Müfredatınız Nasıl İlerliyor?

İnokids olarak 2016 yıldan beri  binlerce çocukla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Kendi müfredatımızı sıfırdan uygulayarak çocukların gelişimlerini adım adım takip ediyoruz. Eğitime en temelden başlıyor her dönem farklı atölye çalışmasıyla bir üst seviyeye geçerek ilerliyoruz. Çocukları seviyelerine göre ayırıyor ve seviyelerine uygun müfredatı uyguluyoruz. Genel olarak müfredatımızdaki sıra şu şekilde:

-Level 1 Temel Algoritma Atölyesi 
-Level 2 Kodlama Atölyesi 
-Level 3 Solidworks 3D Tasarım Atölyesi 
-Level 4 Scratch İle Kodlama Atölyesi 
-Level 5 Tinkercad 3D Tasarım Atölyesi 
-Level 6 Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi 
-Level 7 Arduino Robotik Kodlama Atölyesi 
-Level 8 Sketch Up 3D Tasarım Atölyesi 
-Level 9 Yapay Zeka Atölyesi 
-Level 10 Web Tasarım 1 Atölyesi (Photoshop+ HTML)
-Level 11 Web Tasarım 2 Atölyesi (CSS + JavaScript)
-Level 12 C# (Sharp) Giriş Atölyesi
-Level 13 Unity 1 İleri Seviye Oyun Geliştirme Atölyesi
-Level 14 Unity 2 Ustalık Seviyesi Oyun Geliştirme Atölyesi
-Level 15 Unity 3 Uzmanlık Seviyesi Oyun Geliştirme Atölyesi

6- Ücret Politikanız Nedir?

Gerek yaz okulu gerekse dönem ücretlerimizin makul seviyelerde olduğunu düşünüyoruz. Yukarda da belirttiğimiz üzere bizim eğitimlerimiz için çocuğun bu alanda ilgili ve beceri sahibi olması önemli. En önemlisi ise İnokids olarak çocuklarımızla uzun soluklu çalışmamız gerektiğine inanıyoruz.Kısa süreli eğitimlerle bir becerinin tam kazanılacağına ihtimal vermiyoruz. Kısa süreli eğitimler sadece vizyon kazandırır düşüncesindeyiz. Bu çerçevede bu alanda ilgili ve beceri sahibi çocukları kazanmak için fiyat politikamızı makul seviyelerde tutuyoruz.Ayrıca kendimize güveniyor ve ilk 1 ayın sonunda eğitimlerimizden verim alamadığınızı düşündüğünüz takdirde ücret iadesi yapıyoruz.

7-Etkili Arama İçin Hangi Anahtar Kelimleri Kullanmalıyım?

Robotik Kodlama,Robotik Kursu,Kodlama Kursu,Kodlama Eğitimi,Çocuklar İçin Kodlama,Kodlama Dersi,Robotik Kodlama Eğitimi,Temel Kodlama Eğitimi,Robotik Eğitimi,Online Kodlama Eğitimi,Robotik Kodlama Kursu,Robotik Kodlama Dersleri,Robotik Kodlama Okul Öncesi,Çocuklara Kodlama,Okul Öncesi Kodlama Eğitimi,Temel Kodlama Eğitimi, Kodlama Kursu Fiyatları,Çocuklara Kodlama,Yazılım Öğrenmek İstiyorum,Çocuklar İçin Yazılım,Çocuklar İçin Kodlama,Bilgisayar kodlama,Kodlama Başlangıç,Kodlama Eğitimi,Kodlama Eğitimi Nedir,Kodlama Nasıl Öğrenilir,Kodlamaya Giriş gibi aramalarla internette doğru içeriklere ulaşabilirsiniz.

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır