• . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Çocuklara Kodlama

Çocuklara Kodlama İlgi çekici etkinlikler, uygulamalı aktiviteler, çocukların kendi fikirlerini planlama, araştırma ve uygulamalarına olanak sağlayan İnokids programın temelini oluşturmaktadır. Keşif yolculuğunda öğrenciler bilimsel araştırma ve temel yaşam becerileri geliştirirler.

İnokids, 6-18  yaş grubundaki okul çocukları için eksiksiz bir Robotik çözümü sunar. Kurslarımız çocukların Bilim, Matematik, Mühendislik, Bilgisayar, Teknoloji ve Mimarlık ve Tasarım gibi temel konularını anlamalarına yardımcı olur.

Robotik kursu, çocukların liderlik, yaratıcılık, yenilikçilik, analitik ve problem çözme becerileri, takım çalışması ve İletişim becerileri gibi temel yaşam becerileri sağlamak için yapılandırılmış sınıflara ayrılmıştır.

İnokids öncelikle 6-18 yaş arasındaki çocuklara kodlama öğretmek amacıyla kurulmuş bir oluşumdur.

İnokids kendi bünyesinde oluşturduğu program kapsamında, ilkokul ve ortaokul yaş grubu öğrencilere Kodlama & Robotik eğitimleri veriyor. Kodlama, başta gelişmiş ülkeler olmak üzere tüm dünyada üzerine en çok konuşulan eğitim konuları arasında üst sıralarda yer alıyor. Çocuklarımız nasıl eğitilmeli? Teknolojiye olan ilgisini kontrol altında tutabilir miyiz? Ne zaman çocuğumu teknoloji ile tanıştırmalıyım? sorularının cevaplarını araştıran  İNOKİDS, ilkokul ve ortaokul tüm kademelerde Kodlama ve Robotik Eğitimleri vermeye başladı.

Çocuklara Kodlama ve Robotik alanlarında bir müfredat oluşturan İNOKİDS, bu eğitim sistemi ile çocukların küçük yaşta programlama kavramını keşfetmelerini, kullandıkları dijital araçları daha faydalı kullanmaya başlamalarını, sürekli yenilenen teknolojileri takip etmelerini ve uyum sağlayabilmelerini, çocuklar için yapılandırdığımız öğretim ortamları ile yaratıcılıklarını ve analitik düşünebilmeleri, oluşturdukları projeler ile özgüvenlerini geliştirmeyi, robotları programlayarak ve modeller oluşturarak gerçek yaşamla bağlantı kurmalarını sağlamayı, bir problemi analiz edip çözüm üretebilmelerini sağlamayı hedefliyor.


Tüm Türkiye'deki Online Eğitimlerimiz İçin Ücretsiz Deneme Derslerine Randevu Oluşturun
Velinin Adı-Soyadı

Velinin Telefonu

Çocuğun Adı-Soyadı

Çocuğun Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Çocuğun Okuldaki Sınıfı

İkamet Ettiğiniz Şehir

Randevu Gün ve Saati için Eğitim Koordinatörümüz sizi arayacak ve birlikte uygun gün ve saat belirlenecektir

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır