Veli Girişi
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Yapay Zeka Atölyesi

Gelecekte hastalıkları önceden teşhis edeceğimiz, ameliyatları dünyanın en iyi cerrahlarından daha iyi yapabileceğimiz,iklim değişikliklerini minimuma indirgeyeceğimiz,sanal asistanları bize yardımcı olarak tahsis edeceğimiz ve buna benzer bir çok yapay zeka uygulamaları hayatımızda olacak. Ve her biri dünyayı daha güzel bir yer yapmak için olacak.

Tam da bu noktada iyi yetişmiş insanların programlayacağı yapay zeka programlara ihtiyacımız var.

Çocuklarımızın yapay zekayı anlaması ve kullanmasından daha önemli olan onu programlaması. Bunun için erken yaşta algoritma ve programlamaları geliştirmeleri mühim. İnokids eğitim modelinde en basitten başlayarak karmaşık program yapılarını öğreniyoruz. Yapay Zeka Atölyesi'ne gelmeden öncesinde algoritma ve programlama becerimizi geliştiren atölyeler aldık. Şimdi artık bağlantılar arasında ilişkiler kurmaya ve bunu programlayarak yapay zekaya öğretmeye hazırız.

Yapay Zeka Atölyemizde klasik programlamadan farklı olarak ilişkilendirmeyi öğreneceğiz. Şimdiye kadar programlamada öğrenilen standart kod yapılarından biraz daha farklı olacak bu. İşimiz zor olacak! Ama korkmuyoruz çünkü sistematik öğrenme modelimizle daha önceki atölyelerde temelimizi oluşturduk.

Haydi şimdi geleceğin Yapay Zeka'sını geliştirmek için adım atalım.


Diğer Atölyeleri İncele

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır