Veli Girişi
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Kodlama Kursları

Kodlama Kursları  özellikle Türkiye ve Dünyada yeni bir kavram olan çocuklar için kodlamada emekleme aşamasındadır. Bu alanda çalışma yapan akademik düzeyde kaynaklar çok yeterli düzeyde yer almamaktadır. Bunun için özel girişimler ortaya çıkmıştır. İnokids olarak bu alanda ilk çalışmaları 2015 yıllarında başlayarak 2016 yılında hayata geçirdik. Açıldığımız yıllarda kodlama kursları yok denecek kadar azdı. Fakat Milli Eğitim Bakanlığı'nın çalışmaları sonucu okullarda uygulanmasından sonra bilinirlik ve kodlamaya erken yaşta başlama hassasiyeti ailelerde oluşmaya başladı. Bundan dolayı yıllardır kodlama eğitiminin çocuklarda erken yaşta başlamasını savunan bizler için olumlu yansımaları oldu.

İlk yıllarda ailelere çizdiğimiz projeksiyon ve gelecekte yazılımın kodlamanın robotik alanınındaki gelişmelerin ne kadar önemli olacağı vurgularımız çok anlamlı hale gelmeye başladı. Şu anda günümüzde anlaşılmaya başlandığımızı düşünüyoruz.

Kodlama Kursları bir furya halinde çoğalmasından dolayı endişeliyiz. Çünkü nasıl matematik fen bilgisi ciddi bir alt yapı gerektiriyorsa kodlama eğitimi de bu anlamda çok ciddi alt yapı gerektiriyor. Bunun için ailelerin kurs seçerken özellikle kurucuların ve öğretmenlerin eğitimci olmasına dikkat etmelerini öneriyoruz.


Tüm Türkiye'deki Online Eğitimlerimiz İçin Ücretsiz Deneme Derslerine Randevu Oluşturun
Velinin Adı-Soyadı

Velinin Telefonu

Çocuğun Adı-Soyadı

Çocuğun Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Çocuğun Okuldaki Sınıfı

İkamet Ettiğiniz Şehir

Randevu Gün ve Saati için Eğitim Koordinatörümüz sizi arayacak ve birlikte uygun gün ve saat belirlenecektir

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır