Veli Girişi
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Web Tasarım Atölyesi

Web Tasarım Atölyesi ile çocuklarımız kendi web siteleri oluşturacaklar.Bunun için öncelikle öğrenmeleri gereken bazı program ve diller bulunmakta.

Temel Photoshop Eğitimi: Kapsamlı olmasa da temel düzeyde Photoshop öğreneceksiniz. Web Sitenizi tasarlamak için öncelikle bir tasarım programına ihtiyacınız var. Bunun için en gelişmiş program olan Photoshop'u temel düzeyde öğreneceğiz. Kendi web sitemizin tasarımının nasıl olacağına karar vermek ve tasarlamak için bu eğitim yeterli olacaktır.

HTML: HTML bir web sitesinin omurgası veya iskeletidir diyebiliriz. İskelet olmazsa bir canlı varlığını efektif bir şekilde yürütemez. 

CSS: CSS ise bir web sitenin dış yüzeyi diyebiliriz. İskeletini oluşturduğumuz yapının üzerine deri tabakasını geçirmek gibidir. Ten rengi,saçlar,kıyafetler vb. diyebiliriz. Yazı renklerinin ne olacağından ,tabloların şekli ve biçimine kadar her şeyi CSS aşamasında gerçekleştiriyoruz.

Javascript: Javascript ise CSS+HTML ile beden kazandırdığımız sisteme hareket kazandırmak diyebiliriz. HTML+CSS ile oluşturduğumuz tüm yapılara aksiyon verme işlemini bu aşamada gerçekleştireceğiz. Web sitemiz sonunda dinamik işleyen ve canlı bir hale gelecektir.


Diğer Atölyeleri İncele

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır