Veli Girişi
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Robotik Kodlama Nedir

Robotik Kodlama Nedir?

Heyecanlandıran yenilik

Çocukların kendi kendine hareket eden otonom makineler tarafından büyülendiğini biliyoruz. Tüm eğitim ve öğretim atölyelerimizin odak noktasını robotik yapmalarını sağlayarak öğrencilerin bu makinaların nasıl çalıştıklarına dair bu doğal meraklarını serbest bırakarak öğrenmelerini hedefliyoruz.

Tüm önemli alanların STEM’ bir birleşimi olduğu düşünülürse, robotik tasarımı ve kullanımı öğrencileri günümüz teknoloji odaklı çağa hazırlar ve mevcut en yeni teknolojilerle el ele yürümelerine yardımcı olur.

İnokids tarafından sunulan Hafta Sonu Programları, çocuklara bugün yaşadıkları dinamik ve sürekli değişen dünyada gelişmek için ihtiyaç duydukları becerileri öğrenme fırsatı sunmayı amaçlıyor.

Okul Sonrası Programlarımız ve aktivitelerimiz, çocuklara robot hakkında sağladıkları derinlemesine bilgi ve onunla ilgili küçük detayları kullanarak sıfırdan bir robot inşa etmek için gereken her şeyi öğrenmelerine yardımcı olmaktadır.

Robotik ve programlama kurslarımız temelden ileriye, 1 kur içinde ele alınacak şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerin tüm yıl boyunca kurları tamamlamaları önerilir, kayıtlar dönem bazındadır. Temel kursumuz her dönem başlıyor, bu da öğrencilerin herhangi bir dönemde bizimle kayıt yapabilmeleri anlamına geliyor.Robotik Kodlama Nedir sorusuna verilecek en doğru cevap eğitimlere katılmaktır.

Bu robotik ve programlama kursları, dönem boyunca haftalık dersler veya hafta sonu dersleri ve tatil programları ile okuldan sonra eğitim şeklinde sunulmaktadır.


Tüm Türkiye'deki Online Eğitimlerimiz İçin Ücretsiz Deneme Derslerine Randevu Oluşturun
Velinin Adı-Soyadı

Velinin Telefonu

Çocuğun Adı-Soyadı

Çocuğun Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Çocuğun Okuldaki Sınıfı

İkamet Ettiğiniz Şehir

Randevu Gün ve Saati için Eğitim Koordinatörümüz sizi arayacak ve birlikte uygun gün ve saat belirlenecektir

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır