Veli Girişi
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Kodlama Kursu

İnokids tarafından düzenlenen kodlama kursu eğitim programlarının ve robotik çalışmalarının öncelikli amacı, öğrencilere onlara önlerinde duran dinamik, heyecan verici ve sürekli değişen dünyada gelişmek için ihtiyaç duydukları tüm becerileri öğretecek teknoloji odaklı bir öğrenme deneyimi sunmaktır. .Kesin öğrenme hedeflerine ulaşmak için tamamen planlanmış olan eğitimprogramlarımız ve atölyelerimiz, çocuklara robotları sıfırdan nasıl inşa edebileceklerini öğretecek ve böylece onlara ilk elden bir deneyim ve robotik hakkında derin bir bilgi birikimi kazandıracak.

Eğitim programlarımız ve atölyelerimiz, İlköğretim birinci sınıftan itibaren tüm yaş grupları en uygun şekilde hazırlanmıştır. Atölyelerimiz, hafta sonu programlarımız ve okul sonrası programlarımız, öğrencilere bütünsel bir STEM öğrenme deneyimi sunmak ve onları yarının işlerine hazırlamak için özenle tasarlanmıştır.

Çocuğunuz bilim ve teknoloji konusunda tutkulu mu? Robotları yapmayı hayal ediyorlar mı? Çocuklara özel hazırlanan kodlama kursu ile hayallerini gerçeğe dönüştürebiliriz.

Bir robotik kodlama eğitim ve öğretim merkezi olarak kodlama kursu ve robot atölyeleri, hafta sonu programları ve okul sonrası programları 6-18 yaş öğrenciler için programlama dersleri düzenliyoruz. Teknolojinin dünyayı hızla değiştirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, öğrencilere güvenli ve arkadaş canlısı ortamlarda yenilikçi, dinamik, teknoloji odaklı bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

Robotik programlamadan robot tasarım ve yapımına kadar, profesyonel eğitmenlerimiz öğrencileri robotiğin farklı yönlerini öğrenmeye davet ediyoruz.  Öğrencilere derin bir öğrenme deneyimi elde etmelerini sağlamak için son teknolojiyle donatılmış robot kitlerini bir araya getirerek özel öğrenme ortamları sağlamaktayız.

Beklemeyin; Öğrencilerinize yarının yaratıcı çözücüleri olmaları için fırsat verin!


Tüm Türkiye'deki Online Eğitimlerimiz İçin Ücretsiz Deneme Derslerine Randevu Oluşturun
Velinin Adı-Soyadı

Velinin Telefonu

Çocuğun Adı-Soyadı

Çocuğun Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Çocuğun Okuldaki Sınıfı

İkamet Ettiğiniz Şehir

Randevu Gün ve Saati için Eğitim Koordinatörümüz sizi arayacak ve birlikte uygun gün ve saat belirlenecektir

GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır