Veli Girişi
  • . 0 (850) 4665437   (0 850 INOKIDS)
  • . info@inokids.com
  •  
Buradasınız :

Ücretsiz Deneme Dersi ve Ön Kayıt Formu
Velinin Adı-Soyadı

Velinin Telefonu

Çocuğun Adı-Soyadı

Çocuğun Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Çocuğun Okuldaki Sınıfı

İkamet Ettiğiniz Şehir

Randevu Gün ve Saati için Eğitim Koordinatörümüz sizi arayacak ve birlikte uygun gün ve saat belirlenecektir

YAZ OKULU 2019 PROGRAMI

 


Sıkça Sorular Sorular

 

1- Çocuğuma Ne Faydası Olacak?

Geleceğin iş ve kariyer dünyasında artık bilgi yanında beceri sahibi bireyler isteniyor. Özellikle Endüstri 4.0 ve Dijital devrimden sonra Robotik,Kodlama,3D Tasarım,Modelleme,Yapay Zeka'ya yönelik beceriler çok önemli bir hale geldi. Bir beceri kazanabilmek erken yaşta eğitimle ve yeteneğini doğru alanlarda geliştirmesiyle mümkün. Yaz Okulu programında çocuğunuzun ilgi ve yeteneğinin bu alanda olup olmadığı keşfedecek, ayrıca gelecekte çocuğunuz için olmazsa olmaz becerileri geliştirme yolunda ilk adımı atmış olacaksınız.

2- Çocuğumun Bu Alanlarda İlgi ve Becerisi Olduğunu Nasıl Anlayacağım?

10 gün sürecek olan yaz okulumuzun sonunda eğitmenlerimiz, 30 maddeden oluşan çocuk gelişim raporu hazırlayacaklar. Ayrıca her çocuk ilgisini çeken bir alanda mutluluğunu ve coşkusunu belli edecektir. Siz de bunu birebir gözlemleyebileceksiniz. Yaklaşık 1500 çocuk ve aile ile edindiğimiz tecrübeler neticesinde çocuğun şu özelliklere sahip olması bize bu alanda ilgili ve becerisi var izlenimi verebiliyor.

a-Meraklı ve çok soru sorması

b-Mutfakta bulduğu malzemeleri karıştırarak birşeyleri deneyimleme hevesi

c-Elektronik cihazları söküp takma ve kurcalama eğilimi

d-Doğayı anlamaya çalışması (Yağmur neden yağar,Gökkuşağı neden renklidir vb. soruları)

e-Hayal dünyasının çok geniş olması

3- Çocuğumun Düşünce Sistemi İçin Bu Eğitimler Ne Kadar Faydalı?

Atölye çalışmalarımızda Problem Çözme,Analitik Düşünme,Sorgulama,Yaratıcılık gibi becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalar yapılmakta.

4- Çocuğumun Sosyal Becerilerini Geliştirmeye Katkısı Olacak mı?

Atölye çalışmalarımızı kurgularken çocuklarımızın sadece mental gelişimleri değil sosyal gelişimlerini de önemsiyoruz. Çünkü bize göre, geleceği şekillendirecek olan çocuklar analitik düşünmesi yanında sosyal becerilere de sahip olmalı.Bu bağlamda İnisiyatif Alma,Takım Çalışması,Kendini İfade Etme,Soru Sorma,Bol Bol Hata Yapma ve Bu Hatalardan Ders Çıkarma gibi becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalar yapılmakta.

5- 10 Günlük Program Yeterli Olacak mı?

Kesinlikle yeterli gelmeyecek. İnokids olarak 3 yıldan beri ve 5 Şube ile bu zamana kadar yaklaşık 1500 çocukla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Kendi müfredatımızı sıfırdan uygulayarak çocukların gelişimlerini adım adım takip ediyoruz. Yaz Okulu bunun için bir başlangıç. Dönem başladıktan sonra  ilgili ve bu alanda beceri sahibi çocuklarımızla ve gelişmiş içeriğe sahip müfredatımızla birlikte uzun soluklu eğitimlere başlıyoruz. En temelden başlıyor her dönem farklı atölye çalışmasıyla bir üst seviyeye geçerek ilerliyoruz. 

6- Ücret Politikanız Nedir?

Gerek yaz okulu gerekse dönem ücretlerimizin makul seviyelerde olduğunu düşünüyoruz. Yukarda da belirttiğimiz üzere bizim eğitimlerimiz için çocuğun bu alanda ilgili ve beceri sahibi olması önemli. En önemlisi ise İnokids olarak çocuklarımızla uzun soluklu çalışmamız gerektiğine inanıyoruz.Kısa süreli eğitimlerle bir becerinin tam kazanılacağına ihtimal vermiyoruz. Kısa süreli eğitimler sadece vizyon kazandırır düşüncesindeyiz. Bu çerçevede bu alanda ilgili ve beceri sahibi çocukları kazanmak için fiyat politikamızı makul seviyelerde tutuyoruz.

Veli Görüşleri
Mutlu Öğrenciler
GENEL MERKEZ

Mecidiyeköy Yolu Caddesi

No:12 Trump Tower Kat:4

Daire:405 İç Kapı No:221

Şişli / İstanbul

 


E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2016-2023   •   INOKIDS   •   Tüm Hakları Saklıdır